Švento a Belaid v nominacích | SK Slavia Praha
Více

Švento a Belaid v nominacích

EDEN - Tijani Belaid je v nominaci Tuniska na přátelský zápas, který jeho tým sehraje 19. listopadu 2008 v Ghaně, Dušan Švento je v nominaci trenéra Weisse také na přátelské utkání Slovensko - Lichtejnštejnsko, které se hraje v Žilině...
EDEN - Tijani Belaid je v nominaci Tuniska na přátelský zápas, který jeho tým sehraje 19. listopadu 2008 v Ghaně.

Dušan Švento je v nominaci trenéra Weisse také na přátelské utkání Slovensko - Lichtejnštejnsko, které se hraje v Žilině, Švento se tak vydá do slovenského města v krátkém časovém období hned dvakrát, 27. listopadu tam totiž pocestuje se Slavií na Pohár UEFA. Matej Krajčík je v seznamu náhradníků.

Došlo také k úpravě nominací U21, místo zraněného Švengera pocestuje do Anglie náš náhradní brankář Jakub Diviš.

Mezi náhradníky kromě Petra Jandy , jsou také Milan Černý a Marek Suchý.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články