Béčko veze z Hlavice tři body | SK Slavia Praha
Více

Béčko veze z Hlavice tři body

PRAHA – Slávistická juniorka po dvou bezbrankových remízách konečně naplno bodovala, na hřišti Hlavice vyhrála 1:0. Jedinou braku utkání vstřelil ve 12. minutě Milan Černý po přihrávce Helda.

PRAHA – Slávistická juniorka po dvou bezbrankových remízách konečně naplno bodovala, na hřišti Hlavice vyhrála 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 12. minutě Milan Černý po přihrávce Michala Helda. Gólu předcházela chyba Martina Gabriela, který je v týmu na hostování právě z našeho klubu.

 

Z kádru áčka nastoupila čtveřice hráčů, a to Diviš, Dřížďal, Kindel a Šiklič. „Dnes musím všechny hráče z áčka pochválit, podali velmi dobrý výkon, stejně tak jako moji kluci z béčka,“ pochválil trenér Miroslav Janů fotbalisty.

 

„Čekali jsme těžké utkání, je tu poměrně malé hřiště, navíc na poslední chvíli jsme museli měnit stoperskou dvojici. Petr Kobler se v pátek na tréninku zranil, takže jsme měli problémy se sestavením obrany. Po dlouhé době na stoperu hrál Starý, poprvé také Dřížďal. Měl jsem obavy, ale v obranné fázi jsme to zvládli,“ popsal trenér předzápasové problémy.

 

„Dali jsme pěknou branku, nepustili jsme soupeře do tlaku, kolektivním pojetím hry jsme vyhráli jedna nula, třech bodů si dost cením, protože je těžké tu bodovat,“ pokračoval.

 

„Máme třicet bodů, je to více, než jsme očekávali, že budeme mít. Samozřejmě jsem spokojen, ještě se budeme snažit nějaký bod příští týden ve Varnsdorfu získat,“ zakončil hodnocení spokojený kouč.

 

Hlavice – Slavia B 0:1 (0:1)

Branky: 12. Milan Černý

Hlavice: Koubus - Herodes, Charuza, Corea (46. Koblížek), Flachbart, Kulhánek, Gabriel (77. Gnhaoui), Mizera (24. Chrdle), Dido, Martínek, Šíranec

Slavia: Diviš – Held, Dříždal, Starý, Šiklič - Kindel, Javorek, Šimeček, Černý (76. Koreš) – Novotný (65. Petr Hošek), Honka

ŽK: Gabriel – Javorek, Černý

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články