Aston Villa si vyšlápla na Arsenal | SK Slavia Praha
Více

Aston Villa si vyšlápla na Arsenal

PRAHA - Aston Villa si vyšlápla na Arsenal. Výborného výsledku dosáhla o víkendu Aston Villa, když si odvezla tři body z Emirates Stadium, kde porazila 2:0 Arsenal. Hamburk neudržel poločasové vedení na hřišti Herthy Berlín a prohrál 1:2.
PRAHA - Aston Villa si vyšlápla na Arsenal. Výborného výsledku dosáhla o víkendu Aston Villa, když si odvezla tři body z Emirates Stadium, kde porazila 2:0 Arsenal. Hamburk neudržel poločasové vedení na hřišti Herthy Berlín a prohrál 1:2. Ajax přivítal doma PSV Eidnhoven a celkem s přehledem vyhrál 4:1, i když Eidnhoven dokázal odpovědět na vedoucí branku Suaréze. Výbornou formu má náš nejbližší soupeř ze Slovenska, Žilina rozstřílela Trnavu 5:1. Dvě branky dal Adauto, jednu Ondřej Šourek, oba bývalí hráči Slavie.

Arsenal – Aston Villa 0:2 (0:0)
Branky: 70. Clichy (vlastní), 80. Agbonlahor
Aston Villa: Friedel - L Young, Davies, Laursen, Cuellar- Sidwell , Barry, Petrov, Milner - A Young; Agbonlahor.

Hertha - Hamburk 2:1 (0:1)
Branky: 46. Cicero, 49. Domovchiyski – 12. Petrič
HSV: Rost - Boateng (60.Pitroipa), Reinhardt, Mathijsen, Jansen (81.Aogo) - Trochowski (75.Guerrero), Demel, Alex Silva, Jarolim - Olic, Petric

Žilina – Trnava 5:1 (2:0)
Branky: 5. a 42. Rilke, 49. Šourek , 59. a 70. Adauto - 67.Doležal (z pen.)
Žilina: D. Perniš - Pekarík, Šourek, Vomáčka, Tesák - Zd. Štrba (87. Piaček) - Rilke (80. V. Leitner), Pečalka, Jež - Adauto (76. Štyvar), Karoglan

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články