Vstupenky na zápas v Žilině | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na zápas v Žilině

Na pokladnách v Edenu
EDEN – Na pokladnách v Edenu jsou v prodeji vstupenky na zápas Slavie ve skupině Poháru UEFA v Žilině. Jde o vstupenky do sektoru hostů, jedna vstupenka stojí 330 Kč.

Vstupenky se prodávají na pokladnách u trati na rohu vedle Komerční banky. Otevírací doba je každý všední den od 9 do 18 hodin.

Utkání je na programu na žilinském stadionu Pod Dubňom ve čtvrtek 27. listopadu. Výkop je v 18:30 hodin.

Fanklub připravuje do Žiliny výjezd. Na základě dohody s klubem má Fanklub do 20. listopadu blokováno 350 kusů vstupenek do sektoru hostí. Pokud členové Fanklubu nevyužijí blokované kapacity 350 kusů, pak i tyto zbylé vstupenky půjdou do volného prodeje.

Pro účastníky zájezdu Fanklubu je vstupenka zajištěna.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články