Ve čtvrtek autogramiáda! | SK Slavia Praha
Více

Ve čtvrtek autogramiáda!

<p>EDEN – Ve čtvrtek 11. prosince se na stadionu v Edenu koná autogramiáda hráčů Slavie. Velká podpisová předvánoční akce celého týmu vypukne v 15 hodin v restauraci Paradis v prvním patře stadionu. Vchod do restaurace je VIP recepcí. Konec autogramiády je plánován v 17:15 hodin.
EDEN – Ve čtvrtek 11. prosince se na stadionu v Edenu koná autogramiáda hráčů Slavie.

Velká podpisová předvánoční akce celého týmu vypukne v 15 hodin v restauraci Paradis v prvním patře stadionu.

Vchod do restaurace je VIP recepcí.

Konec autogramiády je plánován v 17:15 hodin.

U speciálního stánku na VIP recepci v Edenu si před autogramiádou i během ní budou moci fanoušci zakoupit slávistické suvenýry.

V prodeji bude balíček hráčských podpisových kartiček celého týmu (32 kusů) za 100 korun, kalendář Slavie 2009 za speciální vánoční cenu 250 korun a DVD Mistři v Edenu za 100 korun.

Prodej odstartuje na VIP recepci už ve 14 hodin.

V rámci čtvrteční autogramiády proběhne také další část veřejné sbírky na podporu handicapovaných sportovců. Podobná akce se konala i během zápasu Poháru UEFA Slavie s Hamburkem.

Na VIP recepci mohou návštěvníci potkat dobrovolníky s kasičkami. Za příspěvek 30 korun obdrží každý dárce jako poděkování vánoční čepici.

Stálá kasička je umístěna na pokladnách v Edenu. Další sbírka se bude konat o víkendu 13. až 14. prosince v rámci Vánočních trhů Prahy 10 před NC Eden.

Výtěžek ze všech sbírek bude věnován České federaci Spastic Handicap. Jde o občanské sdružení které pomáhá tělesně postiženým sportovcům vlivem následků dětské mozkové obrny (spastiky).

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články