Švento nastoupil na poločas za Slovensko | SK Slavia Praha
Více

Švento nastoupil na poločas za Slovensko

Slávistický záložník Dušan Švento si připsal další start za slovenskou reprezentaci, když se objevil v základní sestavě přátelského zápasu proti Lichtenštejnsku v Žilině.
Slávistický záložník Dušan Švento si připsal další start za slovenskou reprezentaci, když se objevil v základní sestavě přátelského zápasu proti Lichtenštejnsku v Žilině a odehrál první poločas. Slováci vedli v druhém poločase díky dvěma brankám Hamšíka a jedné Vitteka 3:0, v poslední minutě přidal čtvrtou branku Jež.

Slovensko - Lichtenštejnsko 4:0 (1:0)
Branky: 43. a 72. Hamšík, 75. Vittek, 90. Jež
Slovensko: J. Mucha ml. - Pekarík (46. Hološko), Čišovský, Zabavník, M. Čech - Borbély - J. Kozák, Hamšík (74. Doležaj) - Obžera (53. Kucka), Švento (46. Jež) - Jakubko (67. Vittek)

V základní sestavě Tuniska se objevil také Tijani Belaid, který nastoupil k přátelskému zápasu v Ghaně, jeho tým se soupeřem remizoval 0:0.

Ghana - Tunisko 0:0
Tunisko: Kasraoui Hamdi, Allagui Sami, Belaid Tijani, Boussaidi Anis, Ben Yahia Wissem, Ben Zekri Yamen, El Ifa Bilel, Ghezel Self, Saihi Jamel, Ragued Houssine, Zitouni Ali

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články