Švento nastoupil na poločas za Slovensko | SK Slavia Praha
Více

Švento nastoupil na poločas za Slovensko

Slávistický záložník Dušan Švento si připsal další start za slovenskou reprezentaci, když se objevil v základní sestavě přátelského zápasu proti Lichtenštejnsku v Žilině.
Slávistický záložník Dušan Švento si připsal další start za slovenskou reprezentaci, když se objevil v základní sestavě přátelského zápasu proti Lichtenštejnsku v Žilině a odehrál první poločas. Slováci vedli v druhém poločase díky dvěma brankám Hamšíka a jedné Vitteka 3:0, v poslední minutě přidal čtvrtou branku Jež.

Slovensko - Lichtenštejnsko 4:0 (1:0)
Branky: 43. a 72. Hamšík, 75. Vittek, 90. Jež
Slovensko: J. Mucha ml. - Pekarík (46. Hološko), Čišovský, Zabavník, M. Čech - Borbély - J. Kozák, Hamšík (74. Doležaj) - Obžera (53. Kucka), Švento (46. Jež) - Jakubko (67. Vittek)

V základní sestavě Tuniska se objevil také Tijani Belaid, který nastoupil k přátelskému zápasu v Ghaně, jeho tým se soupeřem remizoval 0:0.

Ghana - Tunisko 0:0
Tunisko: Kasraoui Hamdi, Allagui Sami, Belaid Tijani, Boussaidi Anis, Ben Yahia Wissem, Ben Zekri Yamen, El Ifa Bilel, Ghezel Self, Saihi Jamel, Ragued Houssine, Zitouni Ali

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články