Necid se poprvé trefil za reprezentaci! | SK Slavia Praha
Více

Necid se poprvé trefil za reprezentaci!

PRAHA - V 67. minutě utkání v San Marinu nastoupil ke svému prvnímu reprezentačnímu startu slávistický útočník Tomáš Necid! Hned po vystřídání se aktivně zapojil do útočení, vytvořil dvě nebezpečné situace před brankou San Marina...
PRAHA - V 67. minutě utkání v San Marinu nastoupil ke svému prvnímu reprezentačnímu startu slávistický útočník Tomáš Necid!

Hned po vystřídání se aktivně zapojil do útočení, vytvořil dvě nebezpečné situace před brankou San Marina, v 83. minutě se dostal k míči po rohovém kopu, míč si na devíti metrech zpracoval a poslal ho do sítě!

Svůj debut v reprezentaci tak okrášlil premiérovým gólem! V poslední minutě měl ještě jednu šanci, branku ale přestřelil. Český výběr v utkání zvítězil 3:0.

San Marino - Česká republika 0:3 (0:0)
Branky: 47. Kováč, 53. Pospěch, 83. Necid
Česká republika: Zítka - Pospěch, Ujfaluši, Rozehnal, Jankulovski - Sionko, Kováč, Polák (70. D. Jarolím), Šírl - Baroš (83. Bednář), Fenin (67. Necid)

Tomáš Necid je nejmladším fotbalistou, který v reprezentaci debutovali v kvalifikaci - ve středu mu bylo 19 let a 93 dní.

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články