Fotbalisté podpoří charitativní akci | SK Slavia Praha
Více

Fotbalisté podpoří charitativní akci

EDEN – Na poslední chvíli se i přes náročný program našich fotbalistů podařilo zajistit účast slávistů na páteční charitativní akci - trenér Karel Jarolím, Marek Suchý a Martin Vaniak se v pátek od půl jedné zapojí do charitativní akce McDonalds na pobočce v Edenu...
EDEN – Na poslední chvíli se i přes náročný program našich fotbalistů podařilo zajistit účast slávistů na páteční charitativní akci - trenér Karel Jarolím, Marek Suchý a Martin Vaniak se v pátek od půl jedné zapojí do charitativní akce McDonalds na pobočce v Edenu, kde podpoří projekt Ronald McDonald Charity.

Tato obecně prospěšná společnost se věnuje problémům dlouhodobě nemocných dětí. Po celém světě se podílí na financování ubytovacích zařízení poskytujících zázemí rodinám po dobu hospitalizace jejich dětí.

V těžkých chvílích jim tak alespoň částečně nahrazuje atmosféru domova. Stejně jako každý rok tuto akci mnoho známých osobností a přátel McDonald´s svou osobní přítomností podpoří myšlenku Ronald McDonald Charity.

Polovina tržeb ze všech prodaných porcí hranolek v restauracích McDonald´s v České republice ze dne 21. listopadu 2008, který je Celosvětovým dnem dětí, bude darována na konto obecně prospěšné společnosti Ronald McDonald Charity.

Mimo to mohou ještě zákazníci v každé restauraci McDonald´s přispět koupí samolepky „Pomocná ruka". Samolepka je symbolická ruka klauna Ronalda McDonalda, který je symbolem charity McDonald´s.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články