Poleťte s týmem do Žiliny | SK Slavia Praha
Více

Poleťte s týmem do Žiliny

EDEN – Pokud se nevydáte na utkání Poháru UEFA do Žiliny s fanklubem nebo po vlastní ose, máte možnost letět přímo s týmem. Dvoudenní letecký zájezd je od 26. listopadu z letiště v Ruzyni do Piešťan odlet v 9:30...
EDEN – Pokud se nevydáte na utkání Poháru UEFA do Žiliny s fanklubem nebo po vlastní ose, máte možnost letět přímo s týmem.

Dvoudenní letecký zájezd je od 26. listopadu z letiště v Ruzyni do Piešťan odlet v 9:30, zpět do Prahy se odlétá bezprostředně po skončení utkání (přílet do Prahy 28. listopadu přibližně v 0:50 hodin).

Ubytování je v tříhvězdičkovém hotelu Grand v Žilině, cena 8.000 Kč zahrnuje letenku, letištní poplatky, transfery a vstupenku na utkání.

Pokud máte o cestování s týmem zájem, přihlaste se prosím na marketingovém oddělení Slavie – Ladislava Novotná – novotna@slavia.cz – tel. 233 081 759. Nabídka platí do obsazení kapacity letadla. Uzávěrka přihlášek je v pondělí 24. listopadu v 16 hodin.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články