Přijďte v neděli na Teplice a vyhrajte! | SK Slavia Praha
Více

Přijďte v neděli na Teplice a vyhrajte!

EDEN – Během nedělního ligového zápasu Slavie s Teplicemi jsme pro návštěvníky Edenu připravili soutěž o řadu atraktivních cen. Odnést si například můžete DVD přehrávače, slávistická trička, čepice, mistrovská DVD, mistrovské plakáty a další suvenýry...
EDEN – Během nedělního ligového zápasu Slavie s Teplicemi jsme pro návštěvníky Edenu připravili soutěž o řadu atraktivních cen. Odnést si například můžete DVD přehrávače, slávistická trička, čepice, mistrovská DVD, mistrovské plakáty a další suvenýry.

Pravidla jsou jednoduchá. Po skončení prvního poločasu vhodí mladí slávisté do ochozů míčky s číslicemi. Pokud budete mít štěstí a míček zachytíte, vyhráváte jednu z cen. Ceny si bude možné vyzvednout po skončení zápasu na VIP recpeci, která je hned vedle restaurace McDonald's.

Míčky si, prosím, vezměte s sebou. Cena vám bude předána pouze po předložení označeného míčku! Pro ceny si na recepci přijďte opravdu až po skončení zápasu, v jeho průběhu nebudou ceny vydávány.

Pokud se výherce pro cenu na VIP recepci nedostaví v neděli do 40 minut po skončení zápasu, může si pro ceny přijít do Edenu každý všední den od 8:30 do 17 hodin.

Utkání SK Slavia Praha – FK Teplice začíná v Edenu v neděli 23. listopadu ve 20 hodin.

U vchodů na stadion budou tradičně zdarma k dispozici Slávistické poločasy. Tentokrát jsme pro fanoušky připravili rozhovor s Davidem Hubáčkem.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články