Přijďte v neděli na Teplice a vyhrajte! | SK Slavia Praha
Více

Přijďte v neděli na Teplice a vyhrajte!

EDEN – Během nedělního ligového zápasu Slavie s Teplicemi jsme pro návštěvníky Edenu připravili soutěž o řadu atraktivních cen. Odnést si například můžete DVD přehrávače, slávistická trička, čepice, mistrovská DVD, mistrovské plakáty a další suvenýry...
EDEN – Během nedělního ligového zápasu Slavie s Teplicemi jsme pro návštěvníky Edenu připravili soutěž o řadu atraktivních cen. Odnést si například můžete DVD přehrávače, slávistická trička, čepice, mistrovská DVD, mistrovské plakáty a další suvenýry.

Pravidla jsou jednoduchá. Po skončení prvního poločasu vhodí mladí slávisté do ochozů míčky s číslicemi. Pokud budete mít štěstí a míček zachytíte, vyhráváte jednu z cen. Ceny si bude možné vyzvednout po skončení zápasu na VIP recpeci, která je hned vedle restaurace McDonald's.

Míčky si, prosím, vezměte s sebou. Cena vám bude předána pouze po předložení označeného míčku! Pro ceny si na recepci přijďte opravdu až po skončení zápasu, v jeho průběhu nebudou ceny vydávány.

Pokud se výherce pro cenu na VIP recepci nedostaví v neděli do 40 minut po skončení zápasu, může si pro ceny přijít do Edenu každý všední den od 8:30 do 17 hodin.

Utkání SK Slavia Praha – FK Teplice začíná v Edenu v neděli 23. listopadu ve 20 hodin.

U vchodů na stadion budou tradičně zdarma k dispozici Slávistické poločasy. Tentokrát jsme pro fanoušky připravili rozhovor s Davidem Hubáčkem.

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články