S Teplicemi přijede Štěpán Vachoušek | SK Slavia Praha
Více

S Teplicemi přijede Štěpán Vachoušek

EDEN – Známá tvář alespoň pro starší slávisty se může v neděli objevit na trávníku v Edenu. Za Teplice totiž nastupuje Štěpán Vachoušek, který v minulosti působil ve Slavii.
EDEN – Známá tvář alespoň pro starší slávisty se může v neděli objevit na trávníku v Edenu. Za Teplice totiž nastupuje Štěpán Vachoušek, který v minulosti působil ve Slavii, přišel do ní v březnu 2002 právě z Teplic, ve dvou sezonách odehrál podle našich údajů 37 ligových zápasů a nastřílel deset branek. V červenci 2003 pak přestoupil do Olympique Marseille.

Na teplickém webu Štěpán Vachoušek oplývá optimismem. „Pro mě to bude hodně prestižní zápas, ale určitě bych si chtěl z Prahy odvézt minimálně bod a nejlépe tři,“ prohlásil odvážný plán, se kterým už do Edenu letos dorazilo sedm ligových soupeřů.

Trenéru Jiřímu Plíškovi bude chybět distancovaný Pavel Verbíř a zranění Smíšek, Vaščák, Smejkal a Ljevakovič. Otazník visí také nad startem Mahmutoviče, Kleina a také samotného Vachouška.

Trenér Plíšek vidí v duelu v Edenu velkou výzvu. „Je pro nás výzvou být prvním českým týmem, který by v novém Edenu bodoval. Čeká nás velmi sebevědomý tým, který má ve všech stránkách kvalitu a spoléhá na podporu fanoušků," prohlásil teplický trenér.

Zatím jako jediný si odvezl bod v minulé sezoně Jablonec, v té současné se to v Gambrinus lize nikomu zatím nepodařilo.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články