Marek Jarolím přišel o gól z Budějovic | SK Slavia Praha
Více

Marek Jarolím přišel o gól z Budějovic

Pracovní skupina pro historii a statistiku ČMFS upřesnila střelce branek v zápasech 13. a 14. kola Gambrinus ligy, ve dvou případech se to týkalo také Slavie.
Pracovní skupina pro historii a statistiku ČMFS upřesnila střelce branek v zápasech 13. a 14. kola Gambrinus ligy, ve dvou případech se to týkalo také Slavie. Gól v Českých Budějovicích určila jako vlastní, naopak přiznala gól Petru Jandovi proti Žižkovu, který jsme na webu vedli už od začátku jako jeho, protože jeho střela směřovala přímo do branky, což je u střely Marka Jarolíma v Budějovicích sporné. Přesto budeme v našich statistikách samozřejmě respektovat rozhodnutí svazové komise.

Definitivní zápisy našich dvou utkání:

České Budějovice - Slavia 2:2
Góly: 72. vlastní Necid, 78. Stráský - 35. vlastní Riegel, 39. Belaid.

Slavia - Žižkov 2:1
Góly: 18. Toleski, 83. Janda - 27. Procházka.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články