Jak parkovat v Žilině! | SK Slavia Praha
Více

Jak parkovat v Žilině!

EDEN - Pro parkování našich fanoušků v Žilině je v prostoru za Zimním stadionem v ulici Uholná vyhrazeno speciální parkoviště s kapacitou 100-150 míst. Už pět hodin před výkopem bude na příjezdové cestě asistovat policie, která v případě potřeby naše fanoušky...
EDEN - Pro parkování našich fanoušků v Žilině je v prostoru za Zimním stadionem v ulici Uholná vyhrazeno speciální parkoviště s kapacitou 100-150 míst.

Už pět hodin před výkopem bude na příjezdové cestě asistovat policie, která v případě potřeby naše fanoušky (v autech s českou SPZ) do prostoru navede. Cesta by měla být označena cedulemi Parkoviště - hosté - Slavia.

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články