Vánoční koncert SKO | SK Slavia Praha
Více

Vánoční koncert SKO

18. prosince ve 20 hodin

PRAHA – Kromě řady charitativních projektů SK Slavia Praha podporuje také kulturní akce. Jednou z nich je vystoupení Sukova komorního orchestru.

Jedinečnou vánoční atmosféru si můžete vychutnat v Zrcadlové kapli Klementina v Praze. Ve čtvrtek 18. prosince se tam totiž koná Vánoční koncert Sukova komorního orchestru. Začátek koncertu je ve 20 hodin.

Ke spolupráci si tentokrát Sukův komorní orchestr pozval několik sólistů a také pěvecký sbor BESHARMONIE z Gymnázia J. Heyrovského.

Na programu koncertu zazní Corelliho „Vánoční“ Concerto Grosso, dále Haydnův Houslový koncert G Dur v podání Martina Kose a také tradiční Česká mše vánoční Jana Jakuba Ryby.

Vstupenky na koncert je možné zakoupit v předprodejních sítích Ticketpro, Bohemia Ticket a Via Musica a také hodinu před začátkem v místě konání koncertu.

Další informace naleznete na www.suk-ch-o.cz.

 

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články