Litteri se léčí v Itálii | SK Slavia Praha
Více

Litteri se léčí v Itálii

EDEN – Zprávy o možném podzimním návratu Gianluky Litteriho k fotbalu se bohužel ukázaly jako příliš optimistické. Slávistický útočník se podrobil v Itálii chirurgickému zákroku poraněného kolene.
EDEN – Zprávy o možném podzimním návratu Gianluky Litteriho k fotbalu se bohužel ukázaly jako příliš optimistické. Slávistický útočník se podrobil v Itálii chirurgickému zákroku poraněného kolene.

„Litteri je hráčem Interu Milán, proto proběhl zákrok u klubového lékaře v Itálii, zatím nemáme zprávy o jeho rozsahu, hráč rehabilituje doma,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal.

„Do Prahy se vrátí, jakmile mu to jeho zdravotní stav dovolí, je bohužel zcela jasné, že pro něj podzimní část sezony skončila,“ doplnil slávistický mluvčí. .

Gianluca Litteri je ve Slavii na hostování z Interu Milán, dvacetiletý útočník nastoupil do dvou ligových zápasů, ve kterých vstřelil jeden gól, hrál také v Poháru ČMFS a za slávistickou juniorku.

V zápase Poháru UEFA v rumunském Vaslui si poranil koleno, zranění si nakonec vyžádalo operaci.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články