Starší přípravka obhájila prvenství na prestižním turnaji v Ostravě | SK Slavia Praha
Více

Starší přípravka obhájila prvenství na prestižním turnaji v Ostravě

PRAHA - Hráči ročníku 99 úspěšně vstoupili do halové sezony. Po zlatu z minulého víkendu na turnaji v Hlušicích zvítězili také ve Velytrend Cupu v Ostravě. Na výborně obsazeném turnaji byli po základní části první ze čtrnácti týmů, ve finále pak porazili Olomouc 3:1.
PRAHA - Hráči ročníku 99 úspěšně vstoupili do halové sezony. Po zlatu z minulého víkendu na turnaji v Hlušicích zvítězili také ve Velytrend Cupu v Ostravě. Na výborně obsazeném turnaji byli po základní části první ze čtrnácti týmů, ve finále pak porazili Olomouc 3:1 (1. Slavia, 2. Olomouc, 3. Sparta, 4. Příbram, 5. Bohemians, ...).

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články