Podzimní sezona skončí v Amsterdamu | SK Slavia Praha
Více

Podzimní sezona skončí v Amsterdamu

EDEN – Podzimní sezona skončí pro Slavii v Amsterdamu. Slavia se do Amsterdam Areny vrací po šestnácti měsících, 15. 8. 2008 tam zvítězila ve třetím předkole Ligy mistrů 1:0, když jedinou branku dal z penalty David Kalivoda. Je zvláštní, že se předchozími „starými známými“ soupeři ve skupině skončily zápasy stejným výsledkem.
EDEN – Podzimní sezona skončí pro Slavii v Amsterdamu. Slavia se do Amsterdam Areny vrací po šestnácti měsících, 15. 8. 2008 tam zvítězila ve třetím předkole Ligy mistrů 1:0, když jedinou branku dal z penalty David Kalivoda.

Je zvláštní, že se předchozími „starými známými“ soupeři ve skupině skončily zápasy stejným výsledkem. Se Žilinou 0:0 a s Hamburkem 0:2, kde byl znovu vyloučen slávistický brankář. Určitě by se nikdo nezlobil, kdyby se zopakoval i třetí výsledek.

Slavia se bude muset obejít bez distancovaného brankáře Martina Vaniaka, do hry nezasáhne ani Láďa Volešák. Do holandské metropole poletí kompletní kádr, trenér stanoví nominaci až na místě, ve výpravě tedy nebude chybět ani Vaniak, nemocný Láďa Volešák zůstává doma.

Distancovaný je také hlavní trenér Karel Jarolím, který nesmí s týmem komunikovat před zápasem a během zápasu, nesmí vstupovat do šatny, hráčského tunelu a technické zóny. Předpisy mu nařizují sledovat zápas pouze z tribuny.

Slávisté odletí do Amsterdamu v úterý dopoledne, výkop utkání je ve 20:45 ve středu, utkání vysílá přímým přenosem televizní kanál ČT2.

Hlavním rozhodčím je Sten Kaldma z Estonska, jeho asistenty pak Hannes Reivald a Eduard Rozov, delegátem je Jean-Marc Puissesseau z Francie.

Ze skupiny F již mají jistý postup Hamburk, Aston Villa a Ajax Amsterdam.

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články