Trenér Beránek k utkání v Příbrami | SK Slavia Praha
Více

Trenér Beránek k utkání v Příbrami

Ve třetím ligovém kole nastoupí Slavia v Příbrami. K zdravotnímu stavu svých svěřenců trenér Miroslav Beránek říká: „Martin Müller a Lukáš Došek si odnesli z derby s Bohemkou naražené svaly<! - konec ->, Müller ještě netrénuje, Došek začal včera. Drobné zdravotní problémy má Karel Piták. Onemocněl Tomáš Hrdlička. Pavel Kuka ještě není připraven. Dobře na tom nejsme.“ Slávisté se i tak budou snažit o plný bodový zisk. „Soustředíme se na svou hru. Platí to obecně – jestli chceme bojovat o nejvyšší příčky, musíme být schopni vyhrát všude,“ podotýká kouč.
Ve třetím ligovém kole nastoupí Slavia v Příbrami. K zdravotnímu stavu svých svěřenců trenér Miroslav Beránek říká: „Martin Müller a Lukáš Došek si odnesli z derby s Bohemkou naražené svaly, Müller ještě netrénuje, Došek začal včera. Drobné zdravotní problémy má Karel Piták. Onemocněl Tomáš Hrdlička. Pavel Kuka ještě není připraven. Dobře na tom nejsme.“ Slávisté se i tak budou snažit o plný bodový zisk. „Soustředíme se na svou hru. Platí to obecně – jestli chceme bojovat o nejvyšší příčky, musíme být schopni vyhrát všude,“ podotýká kouč.

Utkání Příbram – Slavia začíná v pondělí v 16:00 hodin, přímým přenosem ho vysílá TV Prima. Na www.slavia.cz můžete sledovat on-line reportáž.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články