Výherci ze zápasu s Bohemians Praha | SK Slavia Praha
Více

Výherci ze zápasu s Bohemians Praha

SYNOT TIP ARENA/EDEN - O přestávce nedělního utkání Gambrinus ligy s Bohemians Praha vylosoval Petr Trapp trojici výherců. Na velkoplošné obrazovce v Synot Tip Areně v Edenu se po stisknutí tlačítka na počítači objevila tato identifikační čísla permanentních vstupenek...
SYNOT TIP ARENA/EDEN - O přestávce nedělního utkání Gambrinus ligy s Bohemians Praha vylosoval Petr Trapp trojici výherců. Na velkoplošné obrazovce v Synot Tip Areně v Edenu se po stisknutí tlačítka na počítači objevila tato identifikační čísla permanentních vstupenek: 106728027, 106732197, 106701501.

Výherci se mohou těšit mimo jiné na plakát A-týmu Slavie, slávistickou kšiltovku či propisku. Výherci si mohou své ceny vyzvednout během čtrnácti dnů na slávistické VIP recepci od pondělí do pátku mezi 9 a 17 hodinou.

Permanentku je třeba vzít s sebou a ukázat ji pracovníkovi recepce. Případné dotazy směřujte na e-mail: iva.cesnekova@slavia.cz  

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články