Bára Špotáková si zatrénovala se slávistickými fotbalistkami | SK Slavia Praha
Více

Bára Špotáková si zatrénovala se slávistickými fotbalistkami

EDEN – Olympijská vítězka Bára Špotáková si v úterý v podvečer zpestřila svůj posezónní program tréninkem se slávistickými fotbalistkami.
EDEN – Olympijská vítězka Bára Špotáková si v úterý v podvečer zpestřila svůj posezónní program tréninkem se slávistickými fotbalistkami. Do jejich přípravy se zapojila zcela bez problémů a všechny fotbalové dovednosti plnila tak, že náhodný divák by vůbec nepoznal, že se zabývá jiným sportem.

„Občas si zahraju fotbal, čeká mě i jedna exhibice, je to příjemné zpestření tréninkové přípravy,“ prozradila našemu webu.

Bára měla slavnostní výkop při historicky prvním derby v Synot Tip Areně. „Vím, že se znovu blíží derby, doufám, že mi to znovu vyjde a budu se moci přijít podívat.“


Rozhovor s Bárou a další fotografie najdete na Slávistických novinách

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články