S FO do Lille a Paříže! | SK Slavia Praha
Více

S FO do Lille a Paříže!

Zájezd do Francie! Nové info!
SYNOT TIP ARENA/EDEN - FO SK Slavia Praha-odbor přátel pořádá tradiční atraktivní autobusový zájezd s turistickým programem na šesté utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA 2009/2010.

LOSC Lille Metropole (Francie) - SK Slavia Praha, konané dne 17.12.2009 v Lille

Pětidenní zájezd s ubytováním se snídaní na 2 noci v 3*hotelu v Lille a v Paříži s turistickým programem v atmosféře překrásně vyzdobené předvánoční Paříže, Lille, Versailles a dalších míst ve Francii s kvalifikovaným průvodcem.

Odjezd: 16.12.2009 v 19,00 hod.od SYNOT-TIP-arény=fotbalového stadionu Slavie v Edenu Praha10 (z parkoviště před Mc Donaldem)
Příjezd: 20.12.2009 do Prahy v dopoledních hodinách.

Program:

16.12.- Přejezd autobusem po trase Praha-Plzeň-Rozvadov-Norimberk-Lille.

17.12. – v dopoledních hodinách příjezd do Lille – prohlídka největšího města severní části Francie –

- hlavní náměstí Grand Place, Ancienne Bourse- velkolepá budova staré burzy, Place du Theatre s budovou Opery, Cathédrále Notre Dame de la Treille, muzeum Charlese de Gaulla, Citadela ze 17.století; ubytování v hotelu, odpoledne osobní volno a večer samozřejmě návštěva fotbalového utkání LOSC Lille Metropole – SK Slavia Praha.

18.12. - Po snídani v hotelu odjezd do Versailles – návštěva slavného zámku a zahrad, odpoledne přejezd do Paříže – ubytování v hotelu a 1.část prohlídky: návštěva supermoderní čtvrti La Défense, možnost nákupů v moderním nákupním centru Les Quatres Temps, výjezd na Montmartre: bazilika Sacré Coeur, Place du Teatre, Moulin Rouge; okružní jízda: Madeleine, Opera, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Eiffelova věž.

19.12. - Po snídani v hotelu 2.část prohlídky Paříže: návštěva Eiffelovy věže, procházka kolem Vojenské školy, Invalidovny na Concorde - nám. Svornosti, Latinská čtvrť - Sorbonna, bulvár Saint –Michel, Lucemburské zahrady a palác, Pantheon, katedrála Notre Dame, Hotel de Ville-radnice,centrum G. Pompidou, bývalé břicho Paříže – Les Halles, St.Eustach ,Burza, Palais Royal, Louvre,……osobní volno, možnost návštěvy muzea Louvre a dalších muzeí, nebo možnost nákupů na obchodní ulici Rivoli.

Večer odjezd z Paříže a dále již nonstop přejezd do Prahy. 20.12. Přijezd do Prahy v dopoledních hodinách.
Doprava: luxusním autobusem s WC, videem, klimatizací a občerstvením Ubytování se snídaní: 2 noci v 3* v hotelu v Lille a v Paříži (dvojlůžkové nebo třílůžkové pokoje) s dostupností MHD do historického centra.

Cena: 5.890,-Kč pro členy FO a Fanklubu + úhrada vstupenky na utkání 6.190,-Kč pro ostatní + úhrada vstupenky Sleva: 100,-Kč pro účastníky, kteří se účastnili zájezdu FO SK Slavia Praha – odbor přátel do Janova ve dnech 16.-19.9.2009

V ceně zájezdu je doprava luxusním autobusem, ubytování v hotelu na 2 noci se snídaní, pojištění
na léčebné výlohy v zahraničí (účastníci nad 65 let doplácí příplatek 100,-Kč), průvodce zájezdu, informační materiály pro účastníky zájezdu. Ceny vstupenek nejsou zatím známy, bude upřesněno později. Poznámka: Pořadatel zájezdu si vyhrazuje právo zrušení zájezdu při nenaplnění minimálního kalkulovaného počtu účastníků (35 osob) nutného k úhradě základních nákladů.

V případě naplnění kapacity autobusu dárek pro účastníky od OP FO Slavia Praha.

Uzávěrka přihlášek a úhrada zájezdu do 30.10.2009. (Prosíme zájemce- nečekejte až na uzávěrku a uhraďte zájezd co nejdříve, abychom mohli včas potvrdit rezervaci hotelu, dopravy a vstupenek. Dále budete mít jistotu zajištění místa do kapacity míst v autobusu.)

Informace a přihlášky: Po-Pá 8-16 hod. na sekretariátu FO SK Slavia Praha-odbor přátel, budova plaveckého stadionu v Edenu (chodba za vrátnicí haly Slavie), Vladivostocká 1460/2,

100 05 Praha 10 - Vršovice; tl. 267311844, 777888233, 606552883; e-mail: fo-sk-slavia@volny.cz.

U mimopražských zájemců lze přihlášku vyřídit e-mailem s úhradou na bankovní účet.

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články