Dvacítka podruhé vyhrála | SK Slavia Praha
Více

Dvacítka podruhé vyhrála

PRAHA - Česká dvacítka podruhé na mistrovství světa dvacetiletých v Egyptě vyhrála a do osmifinále postoupila z druhého místa ve skupině. Tentokrát porazili čeští mladíci Kostariku 3:2, do utkání zasáhl Ondřej Čelůstka, hrál také Lukáš Vácha, který je na hostování ze Slavie v Liberci.
PRAHA - Česká dvacítka podruhé na mistrovství světa dvacetiletých v Egyptě vyhrála a do osmifinále postoupila z druhého místa ve skupině. Tentokrát porazili čeští mladíci Kostariku 3:2, do utkání zasáhl Ondřej Čelůstka, hrál také Lukáš Vácha, který je na hostování ze Slavie v Liberci. Dvě branky dal Chramosta, jednu Vošahlík.

Tomáš Pekhart se již vrátil z Egypta domů, o délce léčby jeho zranění budeme vědět víc po dalších vyšetřeních. Dvacítka bude hrát v osmifinále v úterý s Maďarskem.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články