Slávisté budou reprezentovat | SK Slavia Praha
Více

Slávisté budou reprezentovat

PRAHA - Boj o postup na mistrovství světa se týká také slávistů. Adam Hloušek se již připojil k českému reprezentačnímu týmu a do Synot Tip Areny se vrátí na zápas se Severním Irskem...
PRAHA - Boj o postup na mistrovství světa se týká také slávistů. Adam Hloušek se již připojil k českému reprezentačnímu týmu a do Synot Tip Areny se vrátí na zápas se Severním Irskem, který bude prvním oficiálním zápasem reprezentace v novém Edenu. (Vstupenky na toto utkání se prodávají od středy na pokladnách v Edenu, cenové kategorie 650-1600 Kč).

Mezi náhradníky v nominaci české reprezentace jsou Marek Suchý, Zdeněk Šenkeřík a Petr Janda.

Hocine Ragued a Tijani Belaid už odletěli do Tuniska, kde je čeká boj o šampionát. V klíčovém utkání 11. října změří síly v Radesu s Keňou (od 17 hodin), 14. října pak hrají ve stejném městě přípravné utkání proti Saúdské Arábii (výkop v 19:10).

Denisse Romanovse čeká kvalifikace Lotyšska v Řecku a doma proti Moldávii.

Do výčtu reprezentantů můžeme zařadit také záložníka naší rezervy Zorana Milutinoviče, který bude hrát v Itálii za jedenadvacítku Bosny a Hercegoviny.

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články