Béčko má za sebou generálku | SK Slavia Praha

Béčko má za sebou generálku

EDEN - Slávistická rezerva má za sebou generálku na jarní start ČFL. V sobotu v klasicky zimních podmínkách na umělé trávě v Edenu prohrálo s Voticemi 0:1. O výsledku rozhodl v prvním poločase Budil.

Trenér Miroslav Janů nemohl do zápasu postavit Filipa Duranského, který onemocněl, naopak mu z kádru áčka pomohl útočník Stanislav Tecl.

Vzhledem k programu na Strahově bude naše rezerva hrát na umělé trávě v Edenu i první zápas v ČFL - příští sobotu od 10:15 nastoupí proti Písku.

Slavia B - Votice 0:1 (0:1)
Branka: 31. Budil
Slavia B: Berkovec - Mikula, Čmovš, Zieris (76. Hell), Dens - Balcar, Novotný, Milutinovič, Pázler - Tecl, Vyhnal (46. Z. Zahálka)

Změny v kádru před začátkem ČFL:
Odchody: J. Starý (připravuje se s áčkem), Přeučil (přestup do Dukly Praha), Neuberg (hostování Votice), Mráz (návrat do A-dorostu), Komínek (hostování Admira), P. Hošek a R. Gulajev (hostování v Hlučíně), M. Čech, Procházka (hostování Jílové).

Příchody: Zdeněk Zahálka - návrat z hostování