Volte nejlepšího slávistu zápasu! | SK Slavia Praha
Více

Volte nejlepšího slávistu zápasu!

SYNOT TIP ARENA/EDEN – V pondělním zápase Gambrinus ligy Slavie s Českými Budějovicemi mohou fanoušci volit nejlepšího hráče Slavie. Zápasovou SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase...
SYNOT TIP ARENA/EDEN – V pondělním zápase Gambrinus ligy Slavie s Českými Budějovicemi mohou fanoušci volit nejlepšího hráče Slavie. Zápasovou SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase (v 17:30 hodin), soutěž bude ukončena v 85. minutě. SMS ve tvaru SKS  XX (číslo dresu) zasílejte na telefonní číslo 900 11 07. Cena jedné SMS je 7 korun včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS, www.premiumservices.cz  

Pozor! První SMS zpráva může být do soutěže přijata až po začátku výkopu zápasu, soutěž bude ukončena v 85. minutě. Na SMS zprávy zaslané před začátkem spuštění soutěže a po ukončení hlasovací soutěže nebude brán zřetel.

Každá 50. SMS vyhrává slávistický diář. Ve hře jsou i slávistické dresy, které obdrží vylosovaní soutěžící.

Každý výherce obdrží zpětnou SMS zprávu. Ceny si můžete vyzvednout na VIP recepci Slavie po skončení zápasu s Českými Budějovicemi, během tohoto týdne (pracovní dny od 9 do 17 hodin) a také před sobotním ligovým zápasem Slavie s Teplicemi (13. března).

Informace o výhercích a cenách budou také vždy zveřejněny na našich webových stránkách.

Případné dotazy ohledně Zápasové SMS soutěže směřujte na e-mail: michaela.kancevova@slavia.cz  

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články