Štefan Senecký: Kluci mě podrželi | SK Slavia Praha
Více

Štefan Senecký: Kluci mě podrželi

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Stanislav Vlček a Štefan Senecký zažívali po zápase s Budějovicemi úplně jiné emoce. Stanislav Vlček nezakrýval radost ze dvou branek, které vstřelil soupeři a kterými tak oslavil svůj 400. ligový start. Štefana Seneckého naopak velmi mrzely inkasované branky.

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Stanislav Vlček a Štefan Senecký zažívali po zápase s Budějovicemi úplně jiné emoce. Stanislav Vlček nezakrýval radost ze dvou branek, které vstřelil soupeři a kterými tak oslavil svůj 400. ligový start. Štefana Seneckého naopak velmi mrzely inkasované branky. Mrzely ho o to více, že se tak stalo při premiéře před domácími fanoušky.

„Děkuju klukům, že mě dneska podrželi. Fotbal je o týmové práci. Jeden za všechny, všichni za jednoho. Dneska to z mé strany nebylo ono, budu se jim to snažit nahradit v dalších zápasech,“ uvedl slávistický gólman.

Jak byste popsal ten první gól? Zaskočila vás hodně ta střela zdálky?

„Nemyslím, že bych zaspal. Každá střela zdálky je nebezpečná, když se dobře trefí. Tahle střela ale nešla tak úplně „do vinglu“, takže se to určitě dalo vyřešit. Stejně tak i druhý gól, ale střílející hráč mi to dal pod koleno. Ono po bitvě je každý generál. Já se na to ještě podívám, pak to teprve budu moci hodnotit.“

Jak vám bylo po tom druhém gólu?

„No do smíchu mi samozřejmě nebylo. Ale diváci dál povzbuzovali mužstvo, snažil jsem se prostě koncentrovat, abych už nic dalšího nepustil.“

Co jste slyšel od trenéra o poločase v kabině?

„Všichni mě povzbuzovali, trenér i spoluhráči, žádná silná slova nepadala.“

Jak se vám hrálo poprvé doma v Edenu před domácími fanoušky?

„Samozřejmě mě to moc mrzí i kvůli fanouškům, kteří přišli v takovéto zimě, že se mi premiéra na domácím stadionu moc nevyvedla. Padlo pět branek, pro diváka to muselo být atraktivní utkání s dobrým koncem pro nás."

Ohlasy Štefana Seneckého a Stanislava Vlčka - Slavia TV

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články