Natočte nej slávistické video! | SK Slavia Praha
Více

Natočte nej slávistické video!

Soutěž pro fanoušky Slavie
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Fanoušci se mohou zapojit do další soutěže se slávistickou tematikou. Soutěžit se tentokrát bude o nejslávističtější video. Natočený materiál by měl mít délku maximálně 30 vteřin. Videa budou prezentována před začátkem domácích zápasů v Synot Tip Areně v Edenu na velkoplošných obrazovkách.

Video soutěž je rozdělena do několika kol. V každém kole vyberou nejlepší video se slávistickou tematikou hráči A-týmu. Uzávěrka každého kola je vždy den před soutěžním domácím zápasem v 18 hodin. Videa zaslaná po tomto termínu budou vždy zařazena do kola následujícího.

Videa můžete zasílat v následujícíh formátech: MOV, MPEG, MPG, WMA, (upřednostňujeme AVI a MOV) na e-mail: soutez.video@slavia.cz  nebo na DVD na adresu: Vladivostocká 1460/2, Praha 10, 100 05, nadpis: VIDEO SOUTĚŽ. Nezapomeňte uvést jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail.

Výherce každého soutěžního kola dostane podepsané slávistické tričko od hráčů A-týmu.

V týdnu po posledním kole Gambrinus ligy v této sezoně budou na www.slavia.cz  zveřejněna všechna vítězná videa z předchozích soutěžních kol. O celkovém vítězi potom rozhodnou v hlasování fanoušci.

Vítěz soutěže dostane slávistický dres s naflokováním podle svého přání podepsaný hráči A-týmu a slávistické víno.

Slavia si vyhrazuje právo na vyřazení nevhodných videí či videí zaslaných ve špatném formátu. Výherci budou kontaktováni e-mailem. Změna pravidel vyhrazena.

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články