Natočte nej slávistické video! | SK Slavia Praha
Více

Natočte nej slávistické video!

Soutěž pro fanoušky Slavie
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Fanoušci se mohou zapojit do další soutěže se slávistickou tematikou. Soutěžit se tentokrát bude o nejslávističtější video. Natočený materiál by měl mít délku maximálně 30 vteřin. Videa budou prezentována před začátkem domácích zápasů v Synot Tip Areně v Edenu na velkoplošných obrazovkách.

Video soutěž je rozdělena do několika kol. V každém kole vyberou nejlepší video se slávistickou tematikou hráči A-týmu. Uzávěrka každého kola je vždy den před soutěžním domácím zápasem v 18 hodin. Videa zaslaná po tomto termínu budou vždy zařazena do kola následujícího.

Videa můžete zasílat v následujícíh formátech: MOV, MPEG, MPG, WMA, (upřednostňujeme AVI a MOV) na e-mail: soutez.video@slavia.cz  nebo na DVD na adresu: Vladivostocká 1460/2, Praha 10, 100 05, nadpis: VIDEO SOUTĚŽ. Nezapomeňte uvést jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail.

Výherce každého soutěžního kola dostane podepsané slávistické tričko od hráčů A-týmu.

V týdnu po posledním kole Gambrinus ligy v této sezoně budou na www.slavia.cz  zveřejněna všechna vítězná videa z předchozích soutěžních kol. O celkovém vítězi potom rozhodnou v hlasování fanoušci.

Vítěz soutěže dostane slávistický dres s naflokováním podle svého přání podepsaný hráči A-týmu a slávistické víno.

Slavia si vyhrazuje právo na vyřazení nevhodných videí či videí zaslaných ve špatném formátu. Výherci budou kontaktováni e-mailem. Změna pravidel vyhrazena.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články