Petr Janda se chystá trénovat | SK Slavia Praha
Více

Petr Janda se chystá trénovat

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Petr Janda se chystá ve čtvrtek zapojit do tréninku s týmem. „Vyšetření kolene dopadlo dobře, mám jen naražené koleno, mělo by to být v pořádku, uvidíme, jak to půjde na tréninku...
EDEN/SYNOT TIP ARENA - Petr Janda se chystá ve čtvrtek zapojit do tréninku s týmem. "Vyšetření kolene dopadlo dobře, mám jen naražené koleno, mělo by to být v pořádku, uvidíme, jak to půjde na tréninku," řekl Petr Janda našemu webu.

Petr Janda musel vystřídat o přestávce utkání s Českými Budějovicemi, po zákroku Davida Hořejše mu v další hře zabránilo bolavé koleno. Petr Janda předtím vstřelil druhou branku Slavie.

„Mrzí mě to, že jsem utkání nedohrál, ale hlavní je, že jsme zvítězili a že to není vážné zranění," dodal náš záložník.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články