Slavia k termínům svých zápasů | SK Slavia Praha
Více

Slavia k termínům svých zápasů

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Slavia v poslední době zaznamenala projevy nespokojenosti svých fanoušků v souvislosti s termíny svých zápasů v Gambrinus lize.
EDEN/SYNOT TIP ARENA – Slavia v poslední době zaznamenala projevy nespokojenosti svých fanoušků v souvislosti s termíny svých zápasů v Gambrinus lize.

„Časy výkopů zápasů s Libercem a Bohemians 1905 jsme v reakci na přání našich fanoušků posunuli na pozdější dobu. Pro derby s Bohemians 1905 jsme vyšli vstříc zejména těm příznivcům, kteří chtějí jít na fotbal na závěr prodlouženého velikonočního víkendu,“ uvedl k tomu ředitel komunikace Ondřej Zlámal.

„Ve večerních hodinách budeme hrát také derby se Spartou v rámci Ondrášovka Cupu - hrát se bude ve čtvrtek 1. 4. od 19 hodin,“ potvrdil slávistický tiskový mluvčí.

„Zaznamenali jsme ale také nepříznivé ohlasy od mimopražských fanoušků, kteří by rádi šli na zápas s Libercem dříve. Najít termín, který by vyhovoval všem, asi nejde,“ říká Zlámal.

Slavia se v jarních zápasech objevila na obrazovkách ČT, která do svého programu zařadila zápasy na Bohemians Praha, s Českými Budějovicemi, doma s Teplicemi, na Slovácku a samozřejmě také ligové derby se Spartou, většinou na nejsledovanějším programu ČT2, který má pondělní vysílací čas.

„Jsme rádi, že naše zápasy jsou stále pro televizi atraktivní, i když se týmu nedaří tolik jako v minulé sezoně. Slavia nemá na výběr televizních utkání žádný vliv, jsme jako klub součástí projektu vysílání Gambrinus ligy, kde byly termíny přenosů stanoveny na celou sezonu.

Pro fanoušky, kteří na utkání nemohou cestovat, je určitě možnost sledovat televizní přenosy vítaná, stějně tak třeba i možnost sledovat výbornou atmosféru, která je na utkáních v Synot Tip Areně. Když nebyly realizovány přenosy z evropských soutěží, Slavia čelila velké kritice, nyní je některými fanoušky kritizována za to, že pro změnu dostatečně nebojuje proti televizním přenosům,“ upozorńuje Ondřej Zlámal.

Při jednáních o nové ligové sezoně a termínech televizních přenosů bude Slavia vycházet z toho, že pondělní termín řadě jejich fanoušků nevyhovuje, a to i při zápasech, které hrajeme venku, a snažit se prosadit pro přenosy výhodnější termín.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články