Zápasová SMS soutěž | SK Slavia Praha
Více

Zápasová SMS soutěž

Zápasová SMS soutěž

 

Začátek této soutěže odstartuje vždy ve stejnou dobu, kdy začne domácí utkání Slavie (Gambrinus liga nebo Ondrášovka Cup) v Synot Tip Areně v Edenu.

Soutěž bude ukončena stejně jako zápas, případně několik minut před ukončením zápasu. Doba ukončení soutěže bude vždy upřesněna v den jejího konání.

V den domácího zápasu bude na www.slavia.cz zvěřejněna soutěžní otázka. Tato otázka se několikrát obejví před zápasem a během zápasu na velkoplošných obrazovkách v Synot Tip Areně v Edenu. Soutěžní otázku, telefonní číslo a další podrobnosti také zopakuje několikrát na stadionu i hlasatel.

Pozor! První SMS zpráva může být do soutěže přijata až po začátku výkopu zápasu, soutěž bude ukončena v předem stanovené minutě zápasu (např. 80., 85. nebo 90.). Na SMS zprávy zaslané před začátkem spuštění soutěže a po ukončení hlasovací soutěže nebude brán zřetel.

Každá 30. SMS vyhrává slávistický diář, ve hře jsou i slávistické dresy, které obdrží vylosovaní soutěžící.

Odpověď na soutěžní otázku bude možné posílat na telefonní číslo 900 11 07. Cena jedné SMS je 7 korun včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS, www.premiumservices.cz.

Každý výherce obdrží zpětnou SMS zprávu, ve které bude informován o možnosti vyzvednutí výhry.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články