Volte nejlepšího slávistu dnešního zápasu! | SK Slavia Praha
Více

Volte nejlepšího slávistu dnešního zápasu!

SYNOT TIP ARENA/EDEN – V sobotním zápase Gambrinus ligy Slavie s Teplicemi mohou fanoušci opět volit nejlepšího hráče Slavie. Zápasovou SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase (v 18:20 hodin), soutěž bude ukončena v 85. minutě.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – V sobotním zápase Gambrinus ligy Slavie s Teplicemi mohou fanoušci opět volit nejlepšího hráče Slavie. Zápasovou SMS soutěž odstartuje úvodní hvizd rozhodčího v zápase (v 18:20 hodin), soutěž bude ukončena v 85. minutě. SMS ve tvaru SKS XX (číslo dresu) zasílejte na telefonní číslo 900 11 07. Cena jedné SMS je 7 korun včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS, www.premiumservices.cz  

Pozor! První SMS zpráva může být do soutěže přijata až po začátku zápasu, soutěž bude ukončena v 85. minutě. Na SMS zprávy, zaslané před začátkem spuštění soutěže a po ukončení hlasovací soutěže, nebude brán zřetel.

Každá 30. SMS vyhrává slávistický diář. Ve hře jsou i slávistické dresy, které obdrží vylosovaní soutěžící.

Každý výherce obdrží zpětnou SMS zprávu. Ceny si můžete vyzvednout na VIP recepci Slavie po skončení zápasu s Teplicemi nebo během příštího týdne (pracovní dny od 8:30 do 17 hodin).

V minulé SMS soutěži při zápase Slavie s Českými Budějovicemi jste zvolili nejlepším hráčem zápasu Stanislava Vlčka.

Případné dotazy ohledně zápasové SMS soutěže směřujte na e-mail: michaela.kancevova@slavia.cz  

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články