Informace o zraněných (aktualizováno) | SK Slavia Praha
Více

Informace o zraněných (aktualizováno)

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Dva naši fotbalisté nedohráli domácí zápas s Teplicemi kvůli zraněním, při kterých všem fanouškům asi jenom mrazilo v zádech. Petr Janda musel odstoupit po střetu s Milanem Matulou. „U Petra je podezření na otřes mozku...
EDEN/SYNOT TIP ARENA – Dva naši fotbalisté nedohráli domácí zápas s Teplicemi kvůli zraněním, při kterých všem fanouškům asi jenom mrazilo v zádech.

Petr Janda musel odstoupit po střetu s Milanem Matulou. „U Petra je podezření na otřes mozku, odjel do střešovické nemocnice na vyšetření hlavy,“ uvedl slávistický tiskový mluvčí Ondřej Zlámal.

Petr Janda byl při vědomí, ale samozřejmě rozmrzelý po nepříjemném střetu. „Soupeře jsem vůbec neviděl, odehrál jsem míč,“ povzdechl si.

„Vyšetření CT u Petra Jandy neprokázalo po otřesu mozku vážnější nitrolebeční poranění, lékaři Petrovi nařídili nejméně týdenní klid," upřesníl později informace ředitel komunikace.

Ještě horší byla nepříjemná situace, kterou fotbalový osud připravil Riste Naumovovi. Po střetu s Martinem Kleinem ho z Edenu odvezla sanitka. „Riste má zlomeninu bérce, ještě večer ho čeká operace,“ informoval na tiskové konferenci trenér Karel Jarolím.

„Po desáté hodině začala operace Risteho Naumova, další informace k tomu klub vydá v neděli dopoledne," upřesnil tuto zprávu Ondřej Zlámal.

O zdravotním stavu obou našich fotbalistů vás budeme neprodleně informovat, oběma za všechny čtenáře přejeme co nejbližší uzdravení.

Aktuálně

Lístky na Mladou Boleslav jsou v prodeji

6. 12. 2023
Lístky na poslední domácí ligový podzimní zápas proti Mladé Boleslavi jsou ve volném prodeji. Lístky se prodávají v nejnižší cenové kategorii už od 260 korun.

Do Hradce na osmifinále MOL Cupu

5. 12. 2023
Slávisti vyhlíží osmifinále domácího poháru, ve středu od 18:00 se v Malšovické aréně postaví domácímu Hradci Králové. O utkání promluvil kapitán Jan Bořil.

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Další články