Informace o zraněných (aktualizováno) | SK Slavia Praha
Více

Informace o zraněných (aktualizováno)

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Dva naši fotbalisté nedohráli domácí zápas s Teplicemi kvůli zraněním, při kterých všem fanouškům asi jenom mrazilo v zádech. Petr Janda musel odstoupit po střetu s Milanem Matulou. „U Petra je podezření na otřes mozku...
EDEN/SYNOT TIP ARENA – Dva naši fotbalisté nedohráli domácí zápas s Teplicemi kvůli zraněním, při kterých všem fanouškům asi jenom mrazilo v zádech.

Petr Janda musel odstoupit po střetu s Milanem Matulou. „U Petra je podezření na otřes mozku, odjel do střešovické nemocnice na vyšetření hlavy,“ uvedl slávistický tiskový mluvčí Ondřej Zlámal.

Petr Janda byl při vědomí, ale samozřejmě rozmrzelý po nepříjemném střetu. „Soupeře jsem vůbec neviděl, odehrál jsem míč,“ povzdechl si.

„Vyšetření CT u Petra Jandy neprokázalo po otřesu mozku vážnější nitrolebeční poranění, lékaři Petrovi nařídili nejméně týdenní klid," upřesníl později informace ředitel komunikace.

Ještě horší byla nepříjemná situace, kterou fotbalový osud připravil Riste Naumovovi. Po střetu s Martinem Kleinem ho z Edenu odvezla sanitka. „Riste má zlomeninu bérce, ještě večer ho čeká operace,“ informoval na tiskové konferenci trenér Karel Jarolím.

„Po desáté hodině začala operace Risteho Naumova, další informace k tomu klub vydá v neděli dopoledne," upřesnil tuto zprávu Ondřej Zlámal.

O zdravotním stavu obou našich fotbalistů vás budeme neprodleně informovat, oběma za všechny čtenáře přejeme co nejbližší uzdravení.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články