Marek Suchý na premiéru v Rusku čeká | SK Slavia Praha
Více

Marek Suchý na premiéru v Rusku čeká

PRAHA - Marek Suchý nezasáhl do prvního jarního zápasu Spartaku v ruské lize, sledoval ho jenom z lavičky. Spartak prohrál s Dynamem v moskevském derby 0:1. Také Ondřej Čelůstka sledoval zápas Palerma z lavičky náhradníků, Palermo prohrálo v Udine 2:3. Oba hráči jsou ve svých klubech na hostování ze Slavie.
PRAHA - Marek Suchý nezasáhl do prvního jarního zápasu Spartaku v ruské lize, sledoval ho jenom z lavičky. Spartak prohrál s Dynamem v moskevském derby 0:1.

Také Ondřej Čelůstka sledoval zápas Palerma z lavičky náhradníků, Palermo prohrálo v Udine 2:3.

Oba hráči jsou ve svých klubech na hostování ze Slavie.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články