Milan Černý slaví 22. narozeniny | SK Slavia Praha
Více

Milan Černý slaví 22. narozeniny

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Milan Černý slaví 16. března narozeniny. Slávistickému záložníkovi je 22 let. Milan Černý je odchovancem Slavie, červenobílý dres obléká od roku 1995. „Byl jsem u dědečka a v televizi zrovna hrála Slavia.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Milan Černý slaví 16. března narozeniny. Slávistickému záložníkovi je 22 let. Milan Černý je odchovancem Slavie, červenobílý dres obléká od roku 1995. „Byl jsem u dědečka a v televizi zrovna hrála Slavia. O poločase říkali, že se v Edenu pořádá nábor, tak to dědeček řekl tátovi a ten mě tam vzal,“ zavzpomínal Milan Černý.

Slavii pravidelně reprezentoval v mládežnických výběrech České republiky, v šestnácti letech se stal Mladším dorostencem ČR za rok 2004.

Ligovou premiéru si připsal společně s Markem Suchým v sedmnácti letech 14. května 2005 v zápase v Příbrami, když v 71. minutě vystřídal na hřišti Lumíra Sedláčka.

V květnu 2006 si vážně poranil koleno v zápase reprezentace do devatenácti let v kvalifikaci mistrovství Evropy v ukrajinském Doněcku a musel podstoupit plastickou operaci přetržených zkřížených vazů.

Velký ligový návrat zažil 27. dubna 2009 v zápase s Mladou Boleslaví, kdy po třech letech naskočil do ligového zápasu opět jako hráč A-týmu. Před domácími fanoušky v Edenu vstřelil důležitý vyrovnávací gól a na jednu branku také přihrál. Jeho branka také vyhrála soutěž o gól měsíce dubna.

Milanovi Černému přejeme všechno nejlepší, v jeho případě hlavně hodně zdraví!

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články