Milan Černý slaví 22. narozeniny | SK Slavia Praha
Více

Milan Černý slaví 22. narozeniny

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Milan Černý slaví 16. března narozeniny. Slávistickému záložníkovi je 22 let. Milan Černý je odchovancem Slavie, červenobílý dres obléká od roku 1995. „Byl jsem u dědečka a v televizi zrovna hrála Slavia.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Milan Černý slaví 16. března narozeniny. Slávistickému záložníkovi je 22 let. Milan Černý je odchovancem Slavie, červenobílý dres obléká od roku 1995. „Byl jsem u dědečka a v televizi zrovna hrála Slavia. O poločase říkali, že se v Edenu pořádá nábor, tak to dědeček řekl tátovi a ten mě tam vzal,“ zavzpomínal Milan Černý.

Slavii pravidelně reprezentoval v mládežnických výběrech České republiky, v šestnácti letech se stal Mladším dorostencem ČR za rok 2004.

Ligovou premiéru si připsal společně s Markem Suchým v sedmnácti letech 14. května 2005 v zápase v Příbrami, když v 71. minutě vystřídal na hřišti Lumíra Sedláčka.

V květnu 2006 si vážně poranil koleno v zápase reprezentace do devatenácti let v kvalifikaci mistrovství Evropy v ukrajinském Doněcku a musel podstoupit plastickou operaci přetržených zkřížených vazů.

Velký ligový návrat zažil 27. dubna 2009 v zápase s Mladou Boleslaví, kdy po třech letech naskočil do ligového zápasu opět jako hráč A-týmu. Před domácími fanoušky v Edenu vstřelil důležitý vyrovnávací gól a na jednu branku také přihrál. Jeho branka také vyhrála soutěž o gól měsíce dubna.

Milanovi Černému přejeme všechno nejlepší, v jeho případě hlavně hodně zdraví!

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články