D-dorost remizoval s Teplicemi | SK Slavia Praha
Více

D-dorost remizoval s Teplicemi

PRAHA - Slávistický D-dorost v prvním jarním utkání remizoval v domácím prostředí s Teplicemi 1:1.

PRAHA - Slávistický D-dorost v prvním jarním utkání remizoval v domácím prostředí s Teplicemi 1:1.

 

V prvním jarním utkání jsme na domácí půdě chtěli soupeři vrátit podzimní prohru, kterou jsme si přivezli z Teplic. Utkání se hrálo za silného větru a ve svižném tempu. Oba týmy hrály velmi aktivně a útoky se střídaly na obou stranách. Naši hráči se snažili předvádět kombinační hru, ale chyběla nám přesná finální přihrávka a zakončení. Za první poločas jsme soupeřovu branku nijak vážněji neohrozili, neboť naše střelecké pokusy šly většinou mimo bránu. Poločas tedy skončil bezbrankovou remízou.

 

V druhé části hry jsme hráli s větrem v zádech a opět se snažili dobývat soupeřovu branku. V době naší největší aktivity však šel do vedení náš soupeř. Ve 49. minutě zahrávali tepličtí rohový kop z levé strany, náš brankář vyboxoval míč jen na okraj pokutového území a v následné skrumáži se nejlépe orientoval teplický záložník Vacula, který poslal svůj tým do vedení – 0:1. S tímto výsledkem jsme se nechtěli smířit, jenže úvodní branka nastartovala našeho soupeře. Dopouštěli jsme se řady nepřesností ve středu hřiště a nemohli se dostat do tempa.

 

Postupně jsme však tuto krizi překonali a opět se dostali do hry. Získávali jsme i mírnou převahu a chtěli za každou cenu otočit vývoj utkání. Vyrovnání jsme se dočkali v 70. minuně, rovněž z rohového kopu, který zahrával z pravé strany Daniel Bady. Prudký centr směřoval do malého pokutového území a za přispění hostujícího brankáře skončil míč v teplické síti – 1:1.

 

S přibývajícím časem jsme chtěli dát ještě vítěznou branku, ale všechny naše střelecké pokusy končily v rukách jinak spolehlivého hostujícího brankáře. Naopak největší šanci utkání neproměnil v samotném závěru náš soupeř, který z brejkové situace a rychlého přechodu do naší otevřené obrany nedokázal trefit ani prázdnou branku. Vzhledem k vývoji utkání a předvedené hře je tato remíza spravedlivá.

 

SK Slavia Praha – FK Teplice 1:1 (0:0)

Branka: 70. Daniel Bady

Slavia: Lukáš Zima – Vojtěch Maršík, Karel Charvát , Stefan Simič, Daniel Bady – Miroslav Verner (75. David Červený), Robert Hrubý, Nikolas Salašovič, Filip Drobílek,- František Liška, Jan Peterka (60. Jan Hannich)

 

J. Neuberg – asistent trenéra a vedoucí mužstva

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články