Výherci prohlídky Synot Tip Areny v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Výherci prohlídky Synot Tip Areny v Edenu

SYNOT TIP ARENA/EDEN – V prvním kole Velké jarní SMS soutěže vyhrálo deset fanoušků Slavie prohlídku Synot Tip Areny v Edenu v doprovodu hráče A-týmu. Všem výhercům blahopřejeme! Koncem dubna bude vypsáno několik termínů prohlídek stadionu, fanoušci si tak mohou vybrat termín, který jim bude nejlépe vyhovovat.
SYNOT TIP ARENA/EDEN – V prvním kole Velké jarní SMS soutěže vyhrálo deset fanoušků Slavie prohlídku Synot Tip Areny v Edenu v doprovodu hráče A-týmu. Všem výhercům blahopřejeme!

Koncem dubna bude vypsáno několik termínů prohlídek stadionu, fanoušci si tak mohou vybrat termín, který jim bude nejlépe vyhovovat.

Výherci prohlídky Synot Tip Areny v Edenu z prvního kola Velké jarní SMS soutěže: Michal Petřík, Roman Čejka, Michal Rezler, David Pernica, Lenka Stříbrská, Jan Melich, Petr Vorel, Filip Hladík, Karel Košťál a Michael Kočmerževský.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články