Velká jarní SMS soutěž o ceny | SK Slavia Praha
Více

Velká jarní SMS soutěž o ceny

Běží 3. kolo!
SYNOT TIP ARENA/EDEN - V pondělí 22. března ve 12 hodin začalo třetí kolo Velké jarní SMS soutěže. Soutěžní otázka pro tento týden zní: Kolik získala Slavia ve své historii mistrovských titulů? Vybírat můžetete z následujících možností: A) 15, B) 17 a C) 19. SMS s vaší odpovědí zasílejte ve tvaru SLAVIA  A nebo SLAVIA  B nebo SLAVIA  C na telefonní číslo 900 11 09. Do SMS uveďte také vaše jméno a příjmení (např. SLAVIA  A  JAN  NOVAK).

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS, www.premiumservices.cz  Vaše odpovědi můžete zasílat až do neděle 28. března do půlnoci. Správná odpověď ze druhého kola Velké jarní SMS soutěže zněla: B) OXFORD (Kdo byl soupeřem Slavie v zápase, který otevřel 7. května 2008 nový stadion v Edenu?).

Každá 60. správná odpověď vyhrává slávistický kalendář. Každý týden také deset vylosovaných účastníků, kteří zašlou správnou odpověď, vyhrává prohlídku Synot Tip Areny v Edenu v doprovodu hráče A-týmu. Koncem dubna bude vypsáno několik termínů prohlídek stadionu, fanoušci si tak mohou vybrat termín, který jim bude nejlépe vyhovovat. Fanoušci, kteří se zapojí alespoň do 7 týdenních kol, budou moci soutěžit o hlavní cenu, kterou jsou permanentky na nadcházejíci sezonu Gambrinus ligy 2010/2011.

Věcné výhry (kalendáře) si bude možné vyzvednout na VIP recepci Slavie v Synot Tip Areně v Edenu a to hned následující týden – ve všední dny od 8:30 do 17 hodin. Ceny si také budete moci vyzvednout před domácím zápasem Slavie Ondrášovka Cupu se Spartou (čtvrtek 1. dubna od 19 hodin). Každý výherce (kalendář, prohlídka stadionu nebo permanentka) bude informován pomocí SMS zprávy.

Výherci prohlídky Synot Tip Areny v Edenu ze druhého kola Velké jarní SMS soutěže: Martin Slabý, Petr Vorel, Pavel Moulis, František Hanousek, Jaroslav Hudousek, Zdeněk Veverka, Petr Kunc, Miroslav Kratochvíl, Martin Račický a Václav Vágner.

Všem výhercům blahopřejeme! Koncem dubna bu de vypsáno několik termínů prohlídek stadionu, fanoušci si tak mohou vybrat termín, který jim bude nejlépe vyhovovat. Prohlídka se bude konat za doprovodu hráče A-týmu.

Kalendáře Sešívaní 2010 vyhrávají: Ivan Kuriljak, Martina Pessrová a Václav Hladký.

Velká jarní SMS soutěž bude probíhat každý týden až do soboty 8. května (domácí zápas Slavie s Jabloncem).

Případné dotazy ohledně Velké jarní SMS soutěže směřujte na e-mail: michaela.kancevova@slavia.cz  

Výherci hlavní ceny (permanentek) budou vyhlášeni v předposledním kole Gambrinus ligy, kdy Slavia sehraje poslední domácí utkání sezony v Synot Tip Areně v Edenu s Jabloncem.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články