Slávistky v poháru čeká Sparta | SK Slavia Praha
Více

Slávistky v poháru čeká Sparta

PRAHA - Fotbalistky Slavie čeká ve čtvrtfinále poháru KFŽ pražská Sparta. Slávistky si zajistily postup výhrou nad druholigovým Rakovníkem 8:0. Čtyři branky vstřelila Voňková, tři góly přidala Bendová a jeden Holečková. Čtvrtfinále se Spartou se odehraje na velikonoční pondělí 5. dubna od 14:30 hodin v Uhříněvsi.

PRAHA - Fotbalistky Slavie čeká ve čtvrtfinále poháru KFŽ pražská Sparta. Slávistky si zajistily postup výhrou nad druholigovým Rakovníkem 8:0. Čtyři branky vstřelila Voňková, tři góly přidala Bendová a jeden Holečková.

Čtvrtfinále se Spartou se odehraje na velikonoční pondělí 5. dubna od 14:30 hodin v Uhříněvsi.

Rakovník - Slavia 0:8 (0:3)

Slavia: Taušová (46. Krömrová) - Králová (55. Mészárosová), Odehnalová, Pincová, Benýrová - Tomášková, Danielová, Pěničková, Holečková (46. Kulichová) - Voňková, Bendová

Branky: 25., 50., 58. a 67. Voňková, 29., 52. a 61. Bendová, 18. Holečková

Další podrobnosti o zápasech fotbalistek Slavie najdete na www.slavistickenoviny.cz

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články