Slávisté pomohli v Edenu s náborem | SK Slavia Praha
Více

Slávisté pomohli v Edenu s náborem

EDEN – S velkým ohlasem se setkal nábor malých fotbalistů, který za příjemného podvečera proběhl v úterý v Edenu na umělé trávě. Slávistickým trenérům přišli vypomoci Martin Vaniak a Petr Janda...
EDEN – S velkým ohlasem se setkal nábor malých fotbalistů, který za příjemného podvečera proběhl v úterý v Edenu na umělé trávě. Slávistickým trenérům přišli vypomoci Martin Vaniak a Petr Janda, kteří rozdali spoustu podpisů.

„Přišlo skoro osmdesát dětí, nejvíce z nejmenšího ročniku narození 2005, kterých bylo dvacet sedm, ti vytvoří nový tým. První trénink budou mít ve čtvrtek,“ řekl našemu webu šéftrenér sportovních tříd Miroslav Jíra.

„Ostatní týmy doplníme o dva, tři hráče, kteří budou pozváni na trénink. Další nábor bude v září. Nečekali jsme, že bude tak velký zájem. Rád bych poděkoval Martinu Vaniakovi a Petru Jandovi za to, že přišli, také všem trenérům mládeže, kteří ho zorganizovali. Musím poděkovat i Městské části Prahy 10 a tiskovému oddělení Slavie, kteří nám pomohli akci zpropagovat,“ dodal Miroslav Jíra.

„Já jsem sám takový nábor nezažil, přišel jsem na hřiště a příhlásil jsem se u trenéra a hned mě vzali,“ zavzpomínal Martin Vaniak na to, jak sám jako sedmiletý začínal s fotbalem. „Bylo to na ošklivé škváře, to asi nepamatujete,“ přidal vzpomínku. Navíc prozradil, že první dva roky hrál v útoku, až pak ho poslali trenéři do branky.

„Já jsem byl na náboru v pěti letech v Čáslavi, táta i brácha hráli fotbal, nebyl pro mě jiný výběr,“ prozradil Petr Janda.

Rozhovory pro náš web a Slavia TV natočila vicemiss Slavia 2010 Michaela Poláchová, přineseme vám je v samostatném článku.

Reportáž z náboru -Slavia TV

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články