Vstupenky na derby na Letné | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na derby na Letné

V prodeji pro naše fanoušky v Edenu!
SYNOT TIP ARENA/EDEN – U pokladen v Synot Tip Areně v Edenu jsou v prodeji vstupenky na oba zápasy Slavie se Spartou na Letné – na čtvrtfinálové utkání Ondrášovka Cupu (čtvrtek 15. dubna od 20 hodin) a utkání 24. kola Gambrinus ligy (pondělí 12. dubna od 17:30 hodin). Jde o vstupenky do kotle hostů, cena na oba zápasy je stejná, jedna vstupenka stojí 180 korun.

I na tyto zápasy se vstupenky prodávají na jméno. Při nákupu vstupenky je třeba v pokladně (nejlépe písemně) předat jméno, příjmení a datum narození držitele vstupenky. Tyto údaje se musí při vstupu na stadion shodovat s předloženým dokladem totožnosti držitele vstupenky.

Mimopražští členové Fanklubu mohou využít objednávkového předprodeje, své žádosti posílejte na e-mail Fanklubu: vstupenky@slavista.cz

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články