Informace o čtvrtečním derby | SK Slavia Praha
Více

Informace o čtvrtečním derby

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Ve čtvrtek 1. dubna se odehraje první ze tří pražských jarních derby mezi Slavií a Spartou. Připravili jsme pro vás přehled všech bezpečnostních opatření a prosíme návštěvníky zápasu, aby si je pozorně přečetli. Výkop utkání je v 19 hodin...
EDEN/SYNOT TIP ARENA – Ve čtvrtek 1. dubna se odehraje první ze tří pražských jarních derby mezi Slavií a Spartou. Připravili jsme pro vás přehled všech bezpečnostních opatření a prosíme návštěvníky zápasu, aby si je pozorně přečetli.

Výkop utkání je v 19 hodin, brány stadionu se otevřou v 17:30. Na zápas se prodávají vstupenky na jméno, každý fanoušek se u vchodu prokáže občanským průkazem, kterým doloží, že vstupenka je jeho. Fanoušci Slavie, kteří mají permanentku, se mohou prokázat právě touto permanentkou. Prosíme všechny návštěvníky, aby si připravili se vstupenkou také k nahlédnutí svůj doklad - tak, aby urychlili svůj vstup na stadion.

Na utkání se očekává šest až sedm tisíc diváků, vstupenky se samozřejmě budou prodávat ještě před zápasem. Prosíme ale všechny, kdo ještě vstupenku nemají, aby její zakoupení nenechávali na poslední chvíli.

Prodej pro fanoušky Sparty bude probíhat ve čtvrtek až do 15 hodin na pokladnách Generali Areny a od 17 hodin u pokladny v jihozápadním rohu stadionu v Edenu u vchodu číslo 4.

Slavia pro toto utkání připravila všechna bezpečnostní opatření, která se u rizikových utkání v minulosti osvědčila, věříme, že i toto utkání proběhne v Synot Tip Areně bez problémů.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články