Rozhodčí Jech potrestán za výkon v Ostravě | SK Slavia Praha
Více

Rozhodčí Jech potrestán za výkon v Ostravě

PRAHA - Rozhodčí Jiří Jech si kvůli hrubým chybám v utkání Baník Ostrava - Slavia Praha do konce sezony nezapíská. Komise rozhodčích Jiřímu Jechovi omezila delegaci kvůli hrubým chybám v pondělním dohrávaném utkání 22. kola mezi Ostravou a pražskou Slavií, které upřel dvě penalty. Informoval o tom šéf komise rozhodčích Luděk Macela.
PRAHA - Rozhodčí Jiří Jech si kvůli hrubým chybám v utkání Baník Ostrava - Slavia Praha do konce sezony nezapíská.

Komise rozhodčích Jiřímu Jechovi omezila delegaci kvůli hrubým chybám v pondělním dohrávaném utkání 22. kola mezi Ostravou a pražskou Slavií, které upřel dvě penalty. Informoval o tom šéf komise rozhodčích Luděk Macela.

Komise přihlédla k tomu, že Jech několikrát chyboval už na podzim a navíc figuruje na listině mezinárodních sudích. „Ten výkon byl špatný. Jestliže měl v podzimní části tolik omezených delegací, tak si prostě z pozice mezinárodního rozhodčího nemůže takové chyby dovolit. Proto jsme mu omezili delegaci do 30. června s tím, že potom zvážíme, jestli bude zařazen na listinu první a druhé ligy," řekl Macela.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články