Milan Černý si připsal premiérový gól | SK Slavia Praha

Milan Černý si připsal premiérový gól

PRAHA - Čeští fotbalisté v přípravném zápase s Tureckem v New Jersey prohráli 1:2. Premiérový gól i premiérový start za reprezentační áčko si připsal Milan Černý, který se na hřiště dostal v 63. minutě.

Svůj premiérový gól vstřelil slávistický záložník devět minut před koncem, když vystihl malou domů obránce Cetina a poté prostřelil brankáře Demirela. Další slávista Jaroslav Černý odehrál prvních pětačtyřicet minut.

Český tým tak na první vítězství pod trenérem Bílkem musí čekat dál. Další šanci bude mít v úterý v noci proti týmu Spojených států.

Česko – Turecko 1:2 (0:1)

Branky: 81. Milan Černý – 31. Turan, 48. Kahveci

Česko: Čech – Kušnír, Mazuch (62. Lafata), Rajnoch, Pudil - Plašil (77. Skácel), Holek (46. Polák ), Hübschman, Jaroslav Černý (46. Sionko) - Necid (77. Pekhart), Fenin (63. Milan Černý)

Turecko: Demirel – Sarioglu, Asik (6. Zan), Cetin, Birinci – Sahin, Buruk (6. Sen), Belözoglu, Turan (82. Topal) - Kahveci (58. Bahadir), Altintop (46. Sentürk)

ŽK: Holek, Kušnír - Belözoglu

Diváci: 16371