Petr Mareš u výhry nad Severním Irskem | SK Slavia Praha
Více

Petr Mareš u výhry nad Severním Irskem

PRAHA - V posledním utkání elitní fáze evropské kvalifikace porazila česká reprezentační devatenáctka Severní Irsko 3:1. Slávistický obránce Petr Mareš odehrál první poločas, ve druhém šel místo něj na hřiště Fantiš.

PRAHA - V posledním utkání elitní fáze evropské kvalifikace porazila česká reprezentační devatenáctka Severní Irsko 3:1. Slávistický obránce Petr Mareš odehrál první poločas, ve druhém šel místo něj na hřiště Fantiš. V konečné tabulce si čeští mladíci pomohli jen na třetí místo, protože domácí Rusko zdolalo 3:1 už jistého vítěze skupiny Itálii.

Česko - Severní Irsko 3:1 (1:0)

Góly: 42. Krejčí, 57. Fantiš, 85. Kadeřábek - 74. Gray

ČR: Andrejko - Koutný, Brabec,Jugas, Machalický - Hora (30. Kadeřábek), Folprecht, Mareš (46. Fantiš), Krejčí - Kadlec (75. Šindelář), Skalák

ČK: Breeze

Konečné pořadí ve skupině:

1.Itálie 6 bodů

2.Rusko 5 bodů

3.Česká republika 4 body

4.Severní Irsko 1 bod

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články