Petr Mareš u výhry nad Severním Irskem | SK Slavia Praha

Petr Mareš u výhry nad Severním Irskem

PRAHA - V posledním utkání elitní fáze evropské kvalifikace porazila česká reprezentační devatenáctka Severní Irsko 3:1. Slávistický obránce Petr Mareš odehrál první poločas, ve druhém šel místo něj na hřiště Fantiš.

PRAHA - V posledním utkání elitní fáze evropské kvalifikace porazila česká reprezentační devatenáctka Severní Irsko 3:1. Slávistický obránce Petr Mareš odehrál první poločas, ve druhém šel místo něj na hřiště Fantiš. V konečné tabulce si čeští mladíci pomohli jen na třetí místo, protože domácí Rusko zdolalo 3:1 už jistého vítěze skupiny Itálii.

Česko - Severní Irsko 3:1 (1:0)

Góly: 42. Krejčí, 57. Fantiš, 85. Kadeřábek - 74. Gray

ČR: Andrejko - Koutný, Brabec,Jugas, Machalický - Hora (30. Kadeřábek), Folprecht, Mareš (46. Fantiš), Krejčí - Kadlec (75. Šindelář), Skalák

ČK: Breeze