Béčko vyhrálo na Motorletu | SK Slavia Praha

Béčko vyhrálo na Motorletu

PRAHA/NOVÉ BUTOVICE - Rezerva Slavie si připsala další tři cenné body do tabulky ČFL za výhru v pražském derby na Motorletu, když se o výsledku rozhodla v druhém poločase vlastní branka, zápas měl jinak vyrovnaný průběh a směřoval k remíze, slávistům se nedařilo dobře vyřešit hlavně finální přihrávku.

"Oproti zápasu s Jabloncem nám ubylo ve hře fotbalovosti, nedařila se nám kombinace, neudrželi jsme míč ve hře a kazili jsme přihrávky, zápas už směřoval k remíze, která by asi byla spravedlivá, ale rozhodl vlastní gól po centru do soupeřova vápna," uvedl trenér Miroslav Janů.

Další zápas odehraje béčko Slavie na hlavním strahovském stadionu ve středu 3. června proti béčku Dynama České Budějovice, výkop je v 17 hodin.

Motorlet - Slavia B 0:1 (0:0)