V sobotu Slavia v Čelákovicích! | SK Slavia Praha

V sobotu Slavia v Čelákovicích!

V sobotu 19. června se Slavia představí na tradičním letním turnaji o Pohár starosty Čelákovic 2010. Do turnaje vstopupí už v 9:30 zápasem proti FK Mladá Boleslav. Slávisté v loňském roce turnaj vyhráli, v cestě za obhajobou jim budou stát ještě celky Teplic a Jablonce.

Zápasy se hrají na stadionu U hájku v Čelákovicích, hrací doba všech zápasů je 2 x 40 minut, v jednom utkání může nastoupit osmnáct fotbalistů. V případě nerozhodného výsledku následuje penaltový rozstřel – každý tým bude zahrávat pět penalt.

Vloni se turnaj hrál později - 4. července ve finále porazila Slavia Brno vysoko 5:1, o rok před tím červenobílí skončili druzí, když ve finále podlehli o tři branky právě Mladé Boleslavi, se kterou v sobotu do turnaje vstoupí.

Na turnaji se mohou představit také všichni zahraniční fotbalisté, kteří jsou v týmu na testech a už ve středu hráli proti Viktorii Plzeň.

Z obou utkání vám přineseme na našem webu online reportáž a tradiční zpravodajství.