V Čelákovicích jen o třetí místo | SK Slavia Praha

V Čelákovicích jen o třetí místo

ČELÁKOVICE – Slavia má za sebou první zápas na tradičním turnaji v Čelákovicích. Zápas s Mladou Boleslaví dokázali sešívaní ve druhé půli srovnat zásluhou Madoua, nakonec ale prohráli 3:4 po penaltovém rozstřelu.

První půle příliš šancí divákům nepředvedla. Jediným úspěšným střelcem byl do poločasu Marek Kulič, který ve 32. minutě dorazil za Valeše střelu Kúdely.

Do druhé půle naskočil v sešívaném dresu Franck Madou a hned ve 44. minutě (zápas se hrál na 2 x 40 minut) se ocitl ve velké šanci. Po Korešově kolmici ještě ale gólmana Šedu nepropálil.

Skórovat se mu povedlo až v minutě 53. Madou nejprve vybojoval rohový kop a následný centr uklidil přesnou hlavičkou pod břevno boleslavské brány.

SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav 1:1 (0:1), penalty 3:4

Branky: 53. Madou - 32. Kulič

Penalty proměnili: Madou, Volešák, Čelůstka – Sylvestre, Kúdela, Brunclík, Hrdlička

Slavia: Valeš - Vranjes, Vomáčka, Božič, Mareš (51. Čelůstka) - Hurka, Ragued (41. Dembélé), Koreš (50. Belaid), Volešák, Janda – Zákostelský (41. Madou)

Boleslav: Šeda – Brunclík, Johana, Zahustěl, Hrdlička – Kysela (51. Fabián), Kúdela, Sylvestre, Sedláček (63. Bořil) – Kulič, Řezníček

ŽK: Vranjes – Sedláček, Zahustěl