Béčko zahájilo přípravu s novým trenérem | SK Slavia Praha
Více

Béčko zahájilo přípravu s novým trenérem

Béčko zahájilo letní přípravu, před odjezdem na soustředění odehraje přátelské utkání s Chrudimí.

PRAHA – Slávistická rezerva zahájila pod vedením nového trenéra Pavla Řeháka letní přípravu. Trenér měl k dispozici 26 hráčů, z nichž hned deset přišlo z dorosteneckých týmů.

Před odjezdem na kondiční soustředění do Krkonoš čeká naši juniorku jedno přípravné utkání s Chrudimí v sobotu 10. července (místo konání zápasu bude ještě upřesněno).

Kádr prochází jako každoročně řadou změn, z dorostu se do přípravy béčka zapojili Malina, Nail Cousens, Galus, Hájek, Kučera, Mravec, Paprčiak, Tománek, Vodrhánek, Grohol.

Někteří slávisté se v tuto dobu připravují v druholigovém Hlučíně – Vaněk, Milutinovič, Kindel, Berkovec, Palko, Z. Zahálka, P. Hošek a Gulajev – o tom, kde ale budou v nové sezoně působit, se ještě nerozhodlo. Jistý je v tuto chvíli odchod Š. Zahálky do Vltavínu.

„Měli jsme první trénink, seznamuji se s týmem, hlavně s hráči, kteří přecházejí z dorostu. Na soustředění do Krkonoš by mělo odjet kolem dvaceti fotbalistů,“ přiblížil nám trenér Pavel Řehák.

O přesné podobě kádru našeho béčka vás budeme informovat před začátkem ČFL, kterou slávisté zahájí 7. srpna v Písku.

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články