Prodej permanentek i o tomto víkendu | SK Slavia Praha
Více

Prodej permanentek i o tomto víkendu

Prodej permanentních vstupenek na sezonu 2010/2011 bude probíhat také o tomto víkendu - v sobotu 10. července a v neděli 11. července.

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Prodej permanentních vstupenek na sezonu 2010/2011 bude probíhat také o tomto víkendu - v sobotu 10. července a v neděli 11. července. Pokladny u vstupu číslo 4 v Synot Tip Areně v Edenu budou o víkendu otevřeny od 10 do 17 hodin.

Permanentky na sezonu Gambrinus ligy 2010/2011 se prodávají za stejné ceny jako v předešlé sezoně. Permanentka do kotle tak stojí 1350 korun, na hlavní (západní) tribunu 3400 korun, na protější (východní) tribunu 2700 nebo 3150 korun.

V ceně permanentky jsou i návštěvy zápasů domácího poháru (Ondrášovka Cup). Majitelé permanentek tedy mají vstup na tyto zápasy zdarma.

Novinkou jsou víceleté permanentky s řadou bonusových programů. Zájemci si mohou permanentku pořídit na tři roky nebo i na pět let. Majitel tříleté permanentky do kotle může ušetřit až 4150 korun oproti jednorázovým vstupenkám, majitel pětileté permice do kotle až 7350 korun.

Všichni permanentkáři mohou počítat se zajímavými slevami a výhodami u partnerů Slavie. Při koupi permanentky dostane každý zákazník přímo u pokladny dárek (plakát z limitované edice nebo slávistické suvenýry). Permanentkáři z předchozí sezony měli svá místa rezervována do 30. června.

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články