Předprodej na první kolo od pondělí | SK Slavia Praha
Více

Předprodej na první kolo od pondělí

V pondělí 12. července zahájili Bohemians 1905 předprodej vstupenek na utkání 1. kola Gambrinus ligy Bohemians 1905-Slavia v Synot Tip Areně.

SYNOT TIP ARENA - V pondělí 12. července zahájili Bohemians 1905 předprodej vstupenek na utkání 1. kola Gambrinus ligy Bohemians 1905-Slavia v Synot Tip Areně. Vstupenky se prodávají na pokladnách Synot Tip Areny od 9 do 18 hodin. Ceny vstupenek jsou 300 Kč na podélné tribuny a 200 Kč na tribuny za brankami.

Pro naše fanoušky je i v tomto zápase vyhrazena severní tribuna. Utkání se hraje v pátek 16. července s výkopem od 17:30 hodin. Slavia sehraje první domácí zápas v Synot Tip Areně až ve třetím kole proti Mladé Boleslavi. V pondělí byl spuštěn také internetový prodej.

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články